רוזי אורן – בעלים של הוואנה קלאב

 

יובל כיוון, עזר בגיוס מימון, הכין אותנו לפגישות, החזיר לנו את האמונה, פתח אופקים חדשים והנה תוך חודשיים הגלגל התהפך…          

אל יובל רגב הגענו מתוך הצורך וההכרה כי המצב אליו נקלע העסק שלנו קורא לעזרה וחייב הכוונה מקצועית.
אנחנו מנהלים עסק משותף יותר מעשרים שנה (20) בהצלחה ובהנאה רבה. בחודשים האחרונים של השנה שעברה, העסק נקלע למצב עסקי מורכב ומסוכן והרגשנו שעם כל הניסיון, אין באמתחתנו את הידע וגם לא את האמונה כי הפעם נצלח את המשבר, התמלאנו פחדים,האופציות הצטמצמו וסגרו עלינו!!!
(כל מי שמנהל עסק יודע ומכיר את הרגעים בהם הוא מתקשה, אם בגלל תחרות לא הוגנת או בעיות של תזרים מזומנים ואם מסיבה זו או אחרת),

הייתה תחושה שחסרה מטרייה שתגן עלינו מלמעלה,חפשנו ישות שתדע לחבק אותנו וגם מספיק חכמה לכוון אותנו נכון, עם כל האחריות שבדבר….
ומתוך הצורך הזה חפשנו ומצאנו את יובל. ללא המלצה, ללא מתווכים, סתם ככה מתוך האתר של יובל,הדברים הברורים והפשוטים שהוא הציג, עוררו אצלנו את האמונה.

כבר בפגישה הראשונה ידענו כי הוא האיש שילווה אותנו. הוא הקשיב, התרשם והפנים את כל הנתונים,הוא הציג את שיטתו הגדיר את מצבנו ,הראה לנו את האופק הפתוח,
נסך בנו בטחון ויחדיו יצאנו לדרך.

תוך חודשיים מהרגע שהתוודענו אליו פתחנו מחדש את העסק, השתמשנו ויישמנו את כל הידע ,ההמלצות וההדרכה אותן הוא נתן, הוא לווה אותנו ימים שלמים מהשחר ועד הערב,
הוא יצק בנו אמונה בעצמינו ובעסק שלנו,ללא לאות, גם כשפנינו אליו בשעות לא צפויות ובתדירות רבה וללא גבול, עזר לנו לפתור בעיות של תזרים מזומנים מול הבנק, הכין אותנו השכם והערב לפני פגישות גורליות הדריך אותנו וגרם לנו לפעול מתוך תחושה של עצמה ואמונה כמו גם לרתום אנשים אחרים להאמין במטרתנו.

גם בימים אלו כחצי שנה לאחר שפתחנו את העסק המחודש והצלחנו לעלות על דרך המלך ולהוביל בתחומו. ההחלטה שלנו היא, כי יובל ימשיך ללוות אותנו כדמות וגם וכאשיות מקצועית.

בהערכה ובאהבה רבה
רוזי אורן

להמלצות נוספות